loučení s předškoláčky

  15. 06. 2020 | Vložil: Zástupkyně ředitelky

  Tak nám již opět nastal čas, kdy se naše školka musí rozloučit s předškoláčky, které po prázdninách čeká 1.třída. Děti nám na rozloučenou zazpívaly, naposledy se s námi společně vyfotily, udělaly nám přehlídku svých krásných aktovek a za odměnu dostaly na rozloučenou dárečky.

  Tak prvňáčci naši, přejeme Vám na vaší nové cestě jen samé úspěchy a spokojené úsměvy na tvářičkách.


  Exkurze v obchodu se sportovními potřebami

  07. 03. 2020 | Vložil: Zástupkyně ředitelky

  V rámci seznamování se zimními sporty jsme se s dětmi vydaly na exkurzi do obchodu se sportovními potřebami. Poznávaly jednotlivé potřeby a přiřazovaly je k jakému sportu patří.


  Divadelní představení - O Balince, hodném štěněti

  07. 03. 2020 | Vložil: Zástupkyně ředitelky

  S dětmi jsme navštívily Městské divadlo, kde jsme shlédly pohádku o hodném štěněti. To pátralo po lumpech, kteří pohazovali odpadky po zahradě. Děti se tak kromě pobavení zároveň učily, jak se má správně odpad třídit.


  Masopust

  07. 03. 2020 | Vložil: Zástupkyně ředitelky

  S dětmi jsme již tradičně prožily zábavné dopoledne v maskách. Při našem masopustu jsme si zasoutěžily, zazpívaly si a zatančily. Tak jak to má o správném masopust probíhat.


  Exkurze na zimním stadionu

  07. 03. 2020 | Vložil: Zástupkyně ředitelky

  Dětem jsme připravily úžasný zážitek v podobě exkurze na zimním stadionu. Průvodcem se nám stal samotný Picaroon, který nás provedl po celém komplexu chomutovského zimního stadionu. Děti se seznámily s povoláním hokejisty, prohlédly si hokejistickou výbavu. Také se podívaly do míst, kam by se jen tak nedostaly.
  Podle jakého kritéria vybíráte mateřskou školu?

  Podle místa bydliště. 1434 45%
  Podle jejího zaměření. 881 28%
  Podle jiného kritéria. 852 27%

  Kontakty

  Mateřská škola Duhový svět
  Prokopova 3389/2
  430 01 Chomutov

  Zástupkyně ředitelky

  Bc. Blanka Tilcerová
  Tel.: 474 627 039
  Provoz školy: 6:00 - 16:00 hod

  Rychlá navigace


  © 2009-2020 Mateřská škola Chomutov p.o. | webdesign sixta

  Jsme partnerem Statutárního města Chomutov v projektu výstavby nového Sportovně a kulturně společenského areálu financovaného z Integrovaného plánu rozvoje města Chomutova s názvem „Areál bývalých kasáren a přilehlého okolí“, který je realizován za finanční spoluúčasti Evropské Unie z Evropského fondu pro regionální rozvoj, Regionálního operačního programu NUTS II Severozápad a České republiky.

  Významní sponzoři
  Zavřít