Lesník v MŠ

  30. 11. 2019 | Vložil: Zástupkyně ředitelky

  Do MŠ zavítal v listopadu lesník, který děti seznámil s různými druhy stromů, přinesl jim ukázku různých větviček, plodů stromů a dřevin. Děti je poznávaly všemi smysly - zrakem, hmatem i čichem.


  Divadelní představení - Popelka

  30. 11. 2019 | Vložil: Zástupkyně ředitelky

  S dětmi jsme navštívily divadelní představení klasické pohádky Popelka. Děti si tak upevnily znalost pohádky a také se učily základním společenským pravidlům, jak se správně v divadle chovat.


  Exkurze na dětském odd. Nemocnice Chomutov

  30. 11. 2019 | Vložil: Zástupkyně ředitelky

  S dětmi jsme se podívaly do nemocnice na lůžkové dětské oddělení. Děti se tak seznámily s novým prostředím, povoláním lékařky a zdravotních sester. Paní doktorka jim také ukázala přístroje a pomůcky, které zdravotníci ke svému povolání potřebují.


  Pečení perníčků v Mráčkové třídě

  30. 11. 2019 | Vložil: Zástupkyně ředitelky

  S příchodem adventu jsme se již tradičně rozhodly péct perníčky. Děti se tak seznámily s přípravou těsta, s jeho strukturou, rozvíjely si tímto způsobem hmat, jemnou motoriku. Také si uvědomovaly tradiční zvyky naší země.


  Hry a činnosti v MŠ

  28. 10. 2019 | Vložil: Zástupkyně ředitelky

  V našem Duhovém světě je krásně. Hrajeme si, učíme se a vzájemně spolupracujeme. Něco málo zachycují fotografie ze vzdělávání uplynulého období nového školního roku.
  Podle jakého kritéria vybíráte mateřskou školu?

  Podle místa bydliště. 1306 45%
  Podle jejího zaměření. 808 28%
  Podle jiného kritéria. 769 27%

  Kontakty

  Mateřská škola Duhový svět
  Prokopova 3389/2
  430 01 Chomutov

  Zástupkyně ředitelky

  Bc. Blanka Tilcerová
  Tel.: 474 627 039
  Provoz školy: 6:00 - 16:00 hod

  Rychlá navigace


  © 2009-2019 Mateřská škola Chomutov p.o. | webdesign sixta

  Jsme partnerem Statutárního města Chomutov v projektu výstavby nového Sportovně a kulturně společenského areálu financovaného z Integrovaného plánu rozvoje města Chomutova s názvem „Areál bývalých kasáren a přilehlého okolí“, který je realizován za finanční spoluúčasti Evropské Unie z Evropského fondu pro regionální rozvoj, Regionálního operačního programu NUTS II Severozápad a České republiky.

  Významní sponzoři
  Zavřít